O naší společnosti
Výběr z fotogalerie

Co je nového


výpis článků, strana:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Vánoční stromky

 
20.11.2018 publikoval: Jiří Keclík
Lesy města Písku s.r.o.

Vánoce se kvapem blíží a my pro vás připravíme to, co k nim dnes neodmyslitelně patří - vánoční stromky. Prodávat se budou na známém místě - hájence JARNÍK denně od 6. prosince do 23. prosince v době od 8 do 16 hodin.

Na výběr bude několik druhů stromků, stejně jako v minulých letech. Ceny se nemění, naopak u některých druhů budou nižší! 

Jako novinku nabídneme stříbrný tvarovaný smrk:                                                   


Nový pomocník

 
25.10.2018 publikoval: Jiří Keclík
Lesy města Písku s.r.o.

Po kalamitních kůrovcových těžbách zůstává hodně hektarů holin, které chceme co nejdříve zalesnit. Abychom to stihli brzy a kvalitně, pořídili jsme rýhový zalesňovací stroj. Je nesený za traktorem a slouží k výsadbě prostokořených i obalovaných sazenic.

Věříme, že bude dobrým pomocníkem.

    


Varování

 
04.02.2019 publikoval: Jiří Keclík
Lesy města Písku s.r.o.

Lesy města Písku žádají návštěvníky, aby odložili své vycházky do píseckých lesů. Díky vysoké vrstvě mokrého těžkého sněhu hrozí nenadálé zlomení větví, nebo vyvrácení celých stromů. Děkujeme za respektování upozornění.

     

 


Za rok nashledanou

 
18.09.2018 publikoval: Jiří Keclík

Po rozplynutí ranní mlhy se na nás usmálo sluníčko a na louce před Lesovnou začalo vítat první návštěvníky na Dni otevřených dveří Lesů města Písku. Všichni, malí i velcí, si mohli v programu vybrat to, co pro ně bylo nejzajímavější, nebo asi jako většina kozrovat po louce a seznámit se se vším, co jsme připravili. Nejvíce zábavy si užily děti. Na naučné stezce plnily různé úkoly a řešily kvízy. Vystřídalo se jich tu téměř 160. 


Den otevřených dveří 2018

 
27.08.2018 publikoval: Jiří Keclík
Lesy města Písku s.r.o.

Dovolujeme si vás pozvat na Den otevřených dveří Lesů města Písku s.r.o. do areálu u Lesovny na Flekačkách. Akce proběhne v sobotu 15.září 2018. Celodenní program začne v 10 hodin a během celého dne si přijdou na své děti i dospělí. Budete si moci prohlédnout lesní techniku, shlédnout ukázky sokolníků a kynologů, vyzkoušet lukostřelbu a mnoho jiných činností. Prezentovat se budou firmy, se kterými spolupracujeme. 


Nastal podzim?

 
20.08.2018 publikoval: Jiří Keclík
Lesy města Písku s.r.o.

Podzim je ještě daleko, ale některé stromy vypadají, jakoby se zahalily do podzimního hávu. Nejedná se však o zbarvení listí v roční době, která nás teprve čeká, ale některé druhy stromů, hlavně buky a lípy, již nedokáží odolávat celodenímu slunečnímu záření.

 

strana:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Nahoru